Portal Bajo.pl poleca:


Zaloguj się
Login

Hasło
» Nie pamiętasz hasła?
» Załóż konto

 
Jak używać Skype?


Jak korzystać ze Skype


Wymagania systemowe

Aby korzystać z oprogramowania Skype, komputer musi spełniać następujące wymogi systemowe.

Minimalne wymagania systemowe:
 • system operacyjny Windows 2000 lub XP
 • procesor 400 MHz
 • 128 MB RAM
 • 15 MB wolnego miejsca na twardym dysku
 • karta dźwiękowa, głośniki i mikrofon
 • łącze internetowe (typu dial-up: modem o minimalnej przepustowości 33,6 Kbps lub szybkie łącze: kablowe, DSL, itp.)

Jeśli jednak chcesz korzystać z wszystkich zaawansowanych funkcji Skype oraz z najwyższej jakości dźwięku podczas połączeń, zalecamy następującą konfigurację.

Zalecane wymagania systemowe:
 • system operacyjny Windows 2000 lub XP
 • Procesor 1 GHz
 • 256 MB RAM
 • 30 MB wolnego miejsca na twardym dysku
 • Karta dźwiękowa typu pełny duplex (większość kart wyprodukowanych po 1998 r), słuchawki
 • Połączenie internetowe za pośrednictwem kabla, DSL lub inne szybkie łącze

Pobieranie Skype

Oprogramowanie Skype można pobrać bezpłatnie i w każdej chwili można stąd najnowszą wersję. Jeśli w trakcie korzystania ze Skype pojawią się jakiekolwiek problemy, sprawdź najpierw, czy używasz najnowszej wersji oprogramowania.

Aby pobrać Skype do swojego komputera, wystarczy kliknąć na łącze pobierania. Zapisz instalowany plik na swoim komputerze. Zapamiętaj gdzie zapisałeś plik (stosownym miejscem może być pulpit).

Instalacja

Po całkowitym pobraniu pliku, otwórz folder zawierający pobrany plik.

Podwójnie kliknij na świeżo pobrany plik instalacyjny, aby zainicjować instalowanie Skype w twoim komputerze.

Po rozpoczęciu instalacji wyświetlona zostanie prośba o zapoznanie się i przyjęcie warunków Umowy licencyjnej użytkownika przed zainstalowaniem oprogramowania.

Po zapoznaniu się ze zrozumieniem z podanymi warunkami umowy, kliknij "Akceptuj", a następnie zastosuj się do instrukcji wyświetlanych na ekranie, aby wybrać właściwą lokalizację oraz inne dostępne opcje dla instalowanego oprogramowania Skype. Większość użytkowników prawdopodobnie przyjmie wybór domyślnej lokalizacji i opcji.

Jeśli sobie tego życzysz, możesz zgodzić się na automatyczne uruchamianie Skype każdorazowo po włączeniu Windows Kiedy Skype będzie stale funkcjonował, łatwiej będzie innym użytkownikom znaleźć cię w sieci (online). Możesz w każdej chwili zmienić te ustawienia dla oprogramowania Skype, wybierając menu "plik" , a następnie "opcje".

Uruchomienie Skype po raz pierwszy

Kiedy po raz pierwszy uruchomisz Skype, zostaniesz poproszony o wybór nazwy użytkownika Skype i hasła. Wpisanie nazwy użytkownika Skype i hasła to warunek, bez którego nie można zacząć korzystać ze Skype. Możesz wybrać dowolną nazwę, o ile będzie się ona składać z co najmniej 6 znaków. Jeśli ktoś już wcześniej wybrał tę nazwę, będziesz musiał znaleźć inną..

Informacje w profilu osobistym

Po wybraniu nazwy użytkownika Skype i hasła, będziesz poproszony o podanie informacji do osobistego profilu. Wpisanie informacji do osobistego profilu jest nieobowiązkowe, ale jeśli zdecydujesz się udostępnić swój profil innym użytkownikom Skype, będą oni mogli stosować funkcję wyszukiwania cię przy pomocy tych informacji. INFORMACJE ZAWARTE W OSOBISTYM PROFILU NIE SĄ PRZECHOWYWANE PRZEZ NAS. SĄ ONE UDOSTĘPNIANE INNYM UŻYTKOWNIKOM SKYPE W SIECI. Więcej informacji można znaleźć w zasadach ochrony danych osobowych . Jeśli uznasz, że nie chcesz podawać informacji do osobistego profilu, lub jeśli będziesz chciał coś w nim zmienić, możesz znaleźć swój Profil użytkownika w menu Plik programu Skype.

Przewodnik uruchomienia Skype(for advanced users)

Jeśli jesteś zaawansowanym użytkownikiem albo używałeś już aplikacji Wiadomości błyskawicznych, możesz znać działanie wielu funkcji w Skype. Ten przewodnik wyjaśnia, w jaki sposób możesz od razu po zainstalowaniu oprogramowania Skype zacząć dzwonić do swoich znajomych. Pamiętaj, że twoi znajomi muszą również zainstalować i zarejestrować Skype zanim będą mogli zacząć z niego korzystać.

 • Uruchom Skype
 • Zaloguj się przy pomocy swojej nazwy użytkownika Skype i hasła. Tten etap następuje automatycznie, jeśli wybrałeś już nazwę użytkownika Skype i hasło i znajdujesz się sieci.
 • Kiedy po raz pierwszy uruchomisz Skype, twoja lista kontaktów będzie pusta. Aby odnaleźć kontakt i dodać go do swojej listy kontaktów, wybierz opcję Szukaj... w menu Narzędzia lub naciśnij przycisk Szukaj na pasku narzędziowym. Otworzy się okno wyszukiwania, gdzie możesz szukać znajomych według ich nazwisk lub innych informacji zamieszczonych przez nich w osobistym profilu.
 • Aby dodać znajomego do listy kontaktów, kliknij prawym przyciskiem na nazwę uzyskaną w rezultacie szukania i wybierz opcję "Dodaj do kontaktów".
 • Jest kilka sposobów, aby zadzwonić do osoby na liście kontaktów.
  • Kliknij prawym przyciskiem na nazwę użytkownika Skype znajdującą się na twojej liście kontaktów lub na rezultat wyszukiwania i wybierz "Zadzwoń".
  • Kliknij dwa razy na nazwę użytkownika Skype znajdującą się na twojej liście kontaktów lub na rezultat wyszukiwania.
  • Wybierz nazwę użytkownika Skype, a następnie kliknij przycisk "Zadzwoń" u dołu okna.
 • Kiedy ktoś do ciebie dzwoni, usłyszysz sygnał dzwonka telefonicznego i ikonka Skype znajdująca się w okienku systemowym zacznie świecić pulsacyjnie. Przejdź do aplikacji Skype (jeśli nie była ona przedtem widoczna) i zaznacz w zakładce przychodzącego połączenia, czy chcesz odebrać telefon czy nie.
 • Jeśli wybierzesz opcję odebrania telefonu, będziesz mógł prowadzić obustronną rozmowę, a czas jej trwania będzie wyświetlany.
 • Obaj rozmówcy mogą w dowolnej chwili zakończyć rozmowę, klikając przycisk zakończenia rozmowy na pasku rozmów lub na podręcznym pasku narzędziowym, jeśli jest widoczny.

Poprawa jakości dźwięku

Aby uzyskać najlepszą możliwą jakość odbioru, zalecamy co następuje:

 • Używaj słuchawek z wbudowanym mikrofonem. Słuchawki można kupić w sklepie z akcesoriami Skype lub w większości sklepów ze sprzętem komputerowym. Słuchawki znacznie polepszą jakość odbioru.
 • Powiedz znajomym, żeby również używali słuchawek. Zauważ, że na jakość dźwięku ma wpływ sprzęt używany przez obu rozmówców. Najlepszą metodą zapewnienia wysokiej jakości dźwięku jest użycie słuchawek przez obu rozmówców.
 • Jeśli nie masz słuchawek, możesz mimo to poprawić jakość dźwiękową, jeśli:
  • będziesz używać słuchawek zamiast głośników komputerowych
  • wypróbujesz ustawienie mikrofonu bliżej lub dalej od ust
  • będziesz używać zewnętrznego mikrofonu (większość laptopów jest wyposażonych w niskiej jakości mikrofony)
  • zaktualizujesz sterowniki kart dźwiękowych
 • Jeśli nie masz mikrofonu, możesz zastępczo używać do tego celu pary słuchawek, podłączając je do wejścia na mikrofon w karcie dźwiękowej.

Rozmowy konferencyjne

Aktualnie do rozmowy konferencyjnej prowadzonej za pośrednictwem Skype może uczestniczyć najwyżej 5 osób. Zainicjowanie rozmowy konferencyjnej jest proste i można to zrobić na kilka sposobów. Jeśli chcesz zadzwonić do kilku osób jednocześnie i rozpocząć rozmowę konferencyjną, musisz najpierw wybrać uczestników rozmowy ze swojej listy kontaktów, klikając na ich nazwy użytkownika przy wciśniętym klawiszu klawiatury Ctrl. Po wybraniu wszystkich uczestników kliknij na przycisk Konferencja na pasku narzędziowym. To wyświetli zakładkę Konferencja z nazwami użytkownika wszystkich wybranych przez ciebie uczestników, z którymi się łączysz. Jeśli wybrani uczestnicy odpowiedzą na twój telefon, zostaną dodani do rozmowy konferencyjnej.

Jeśli jesteś w trakcie rozmowy i chciałbyś dodać kolejnych uczestników do konferencji, możesz wybrać osobę, którą chcesz dodać z listy kontaktów i kliknąć na przycisk Konferencja na pasku narzędziowym LUB możesz po prostu kliknąć prawym przyciskiem na wybrany kontakt z listy kontaktów i wybrać opcję "Zaproś do konferencji".

Pamiętaj, że tylko gospodarz konferencji (osoba, która zainicjowała rozmowę konferencyjną) może dodać do niej kolejnych uczestników. Ponadto, ponieważ rozmowy konferencyjne w Skype są przeprowadzane z użyciem technologii Peer-to-Peer, istotne jest, aby gospodarz konferencji (osoba, która zainicjowała rozmowę konferencyjną) miał dobre połączenie z Internetem i dobrej klasy komputer. Jeśli planujesz połączenie z wieloma uczestnikami, powinieneś na gospodarza konferencji (osobę inicjującą połączenie) wybrać osobę z najlepszym połączeniem do Internetu.

Zakładki Skype

Skype jest podzielony na kilka zakładek, z których każda pełni szczególną funkcję. Zakładki Start, Kontakty i Lista rozmów są stale widoczne, zaś inne zakładki są udostępniane zależnie od potrzeby (na przykład, jeśli dzwonisz do kogoś lub ktoś dzwoni do ciebie). Aby otworzyć zakładkę, należy kliknąć na pasek tytułowy. Aby zamknąć zakładkę, kliknij prawym przyciskiem i wybierz "Zamknij zakładkę".

Zakładka Start
Zakładka Start pojawia się automatycznie po każdorazowym uruchomieniu Skype. Zakładka udostępnia w skrótowej formie istotne informacje, takie jak liczba znajomych obecnych w sieci i nieodebrane rozmowy.
Zakładka Kontakty
Zakładka Kontakty zawiera nazwy innych użytkowników Skype, którzy zostali dodani do listy twoich kontaktów. Ikonka obok nazwy użytkownika Skype pokazuje status online użytkownika. Możesz kliknąć prawym przyciskiem na wybraną nazwę użytkownika z listy kontaktów, aby wyświetlić menu opcji do komunikowania się z tym użytkownikiem. Aby wyszukać znajomych, wybierz opcję Szukaj z menu Narzędzia. Aby dodać znajomego do listy kontaktów, kliknij prawym przyciskiem na nazwę użytkownika Skype uzyskaną w rezultacie wyszukiwania i wybierz opcję "dodaj do listy znajomych".
Zakładka Lista rozmów
Zakładka Lista rozmów zawiera listę niedawno przeprowadzonych połączeń, w tym listę niedawnych rozmów. Lista rozmów pozwala wygodnie sprawdzić, z kim rozmawiałeś i kiedy. Możesz również użyć Listy rozmów jako przycisku "Wybierz ponownie numer", wybierając już przeprowadzoną rozmowę z listy i klikając prawym przyciskiem na "Zadzwoń" w celu uzyskania ponownego połączenia.
Zakładka aktywnego połączenia
Jeśli jesteś w trakcie rozmowy lub ktoś stara się połączyć z tobą, na ekranie Skype pojawi się nowa zakładka aktywnego połączenia. Jeoli ktoo dzwoni do ciebie, wyowietlana jest zak3adka aktywnego po31czenia z opcj1 przyjecia lub nieprzyjecia rozmowy przez nacioniecie odpowiedniego przycisku.

Kontakty i autoryzacje

Kontakty

Użytkownicy, których dodałeś do swojej listy kontaktów to twoje "Kontakty" lub "Znajomi". W zakładce Plik->Opcje->Prywatność można wybrać opcję pozwalającą na odbieranie połączeń i wiadomości wyłącznie od osób z twojej listy kontaktowej, a w zakładce Plik->Opcje->Powiadomienia o rozmowach i Powiadomienia o wiadomościach możesz skonfigurować różne poziomy powiadomień o nadchodzących połączeniach w zależności od tego, czy pochodzą od osób z twojej listy kontaktowej, czy też nie.

Autoryzowani użytkownicy

Skype chroni twoją prywatność, udostępniając informacje o twojej obecności w sieci (online) tylko tym użytkownikom, których upoważniłeś do odbioru tych informacji. Kiedy któryś z użytkowników doda cię do swojej listy kontaktów, na ekranie twojego komputera wyświetlone zostanie okno dialogowe zawierające Żądanie autoryzacji. Jeśli przyjmiesz żądanie, klikając "Akceptuj", udzieliłeś tym samym temu użytkownikowi swojej autoryzacji. Jeśli wybierzesz opcję "Odmów", użytkownik nie zostanie przez ciebie autoryzowany (zauważ, że informacja o twoim wyborze nie jest komunikowana zgłaszającemu żądanie użytkownikowi). Jeśli wybierzesz opcję "Zignoruj", żądanie pozostanie w zakładce "Sart" aż do chwili, kiedy będziesz gotów do podjęcia wyboru w jego sprawie. Zauważ, że w zakładce Plik->Opcje->Prywatność możesz przyjmować przychodzące rozmowy i wiadomości wyłącznie od osób, które autoryzowałeś.

Zablokowani użytkownicy

Zablokowany przez ciebie użytkownik nie będzie mógł się więcej z tobą komunikować (ani tym z nim). Dla zablokowanych przez ciebie użytkowników twój status będzie zawsze widoczny jako offline. Możesz edytować listę zablokowanych użytkowników w menu Narzędzia.Zarządzaj zablokowanymi użytkownikami (lub w menu Plik->Opcje->Ochrona prywatności->Zarządzaj zablokowanymi użytkownikami).

Status w sieci

Twój status w sieci jest uwidoczniony w programie Skype na pasku statusu (umieszczonym u dołu okna Skype). Możesz zmienić swój status sieciowy, klikając na ikonkę statusu lub wybierając opcję status z menu Plik.

Status użytkownika w sieci może przyjąć następujące formy:

 • Dostępny (online) – jest to domyślny status użytkownika zalogowanego w Skype.
 • Zaraz wracam – ten status pojawia się, jeśli jesteś zalogowany w Skype, ale przez jakiś czas nie używasz komputera.
 • Niedostępny – ten status pojawia się jeśli jesteś zalogowany w Skype ale nie używałeś komputera przez dłuższy okres czasu.
 • Nie przeszkadzać – możesz użyć tego statusu, aby zasygnalizować, że jesteś zajęty.
 • Niewidoczny – ten status pozwala korzystać ze Skype tak jak gdybyś był dostępny w sieci, ale dla innych twój status będzie widoczny jako nie podłączony.
 • Nieobecny (offline) – oznacza, że użytkownik nie jest w danej chwili zalogowany do Skype lub wybrał status niewidoczny albo nieobecny

Pole tekstowe szybkiego wybierania numerów

Ramka tekstowa u dołu głównego okna Skype umożliwia bezpośrednie połączenie się z innym użytkownikiem Skype przez wpisanie jego nazwy i naciśnięcie enter.

Rozmowa przez Skype

Jest kilka sposobów, aby zadzwonić do innego użytkownika Skype.

 • Wybierz pozycję z listy znajomych lub listy rozmów, kliknij prawym przyciskiem na nazwę znajomego (który jest również dostępny w tym momencie) i wybierz "Zadzwoń". Możesz też wybrać nazwę użytkownika Skype i nacisnąć przycisk Zadzwoń na podręcznym pasku narzędziowym.
 • Wpisz nazwę użytkownika Skype w ramce tekstowej naciśnij enter.
 • Podwójnie kliknij na nazwę użytkownika Skype.

Czaty w Skype

Czat umożliwia "czatowanie" z innymi użytkownikami Skype przy pomocy klawiatury. Możesz prowadzić czat z kilkoma osobami jednocześnie. Więcej informacji na temat


Wasze komentarze

BARANEK10 -@- poczta (kropka) fm / 05.10.2006 1:19:24 / 83.7.142.---
witam was

sun602 _at_ wp (kropka) pl / 15.10.2006 23:04:42 / 84.10.88.---
z uśmiechem łatwiej;)

Avatar
ana / 29.11.2006 8:35:20 / 83.23.92.---
KAŻDA SEKUNDA NASZEGO ŻYCIA JEST JEDYNĄ CHWILĄ W DZIEJACH WSZECHŚWIATZ,CHWILĄM KTÓRA SIĘ NIGDY NIE POWTURZY

dalida (at) poczta _kropka_ onet _kropka_ pl / 16.12.2006 7:46:41 / 195.136.186.---
Jak mam uruchomić kamerkę w Skype ?

zmora2622 _@_ o2 [kropka] pl / 16.12.2006 10:58:31 / 80.54.137.---
witam =] mam taki maly problem czy wie ktos jak powiekszyc zdjecie w skype jak ktos ma jakies w profilu?? bo bardzo mi to potrzebne :(

asiud _at_ wp kropka  pl / 19.12.2006 21:11:48 / 80.55.239.---
Sciągnęłąm skype'a - coż, kiedy pojawia się komunika, ze nie mozna się połączyć... Nie wiem, czemu, spełniam wszystkie warunki! Kiedy napsiałąm pod wskazany adres z prosba o pomoc, to otrzymalam odpowiedź, ze facet sprzedaje te strone i nie będzie sietym zajmował! Cośzaczynam w to wszystko wątpić.
Ania

ciuniao5 -at- wp _kropka_ pl / 16.01.2007 18:40:37 / 86.63.91.---
chciałbym się zainstalować w programie skype

ciuniao5 (at) wp [kropka] pl / 16.01.2007 18:45:02 / 86.63.91.---
jokujvgh

beatawladek [kropka] jon -@- neostrada [kropka] pl / 01.03.2007 9:43:51 / 83.27.226.---
skype to super programik co nie

blazeypolska13 _at_ poczta (kropka) onet (kropka) pl / 22.03.2007 18:23:12 / 83.28.50.---
Ale to za free ?
bo wlasnie mi sie sciąga :P

martyna_anna -at- o2 _kropka_ pl / 29.03.2007 19:33:49 / 217.113.132.---
hwj ludzie wiecie moze jak poszukac dostepne osoby na skype tzn wyszukac ...(...);p

olcik_11 at op kropka  pl / 31.03.2007 9:57:09 / 62.141.251.---
nie moge zadzwonić ze skype bo wyświetla mi sie wiadomość pisana czerwonym tekstem, ze brak środków na koncie...ludzie;/

aseiko -@- tlen _kropka_ pl / 22.04.2007 23:12:41 / 85.219.177.---
witam wszystkim ,mam problem z skype ,, z wiekszoscią moich znajomych nie mam problemu z uzywaniu skype ale sa tez osoby doktorych dzwonie a one mnie nie słyszą pomimo ze maj sluchawki i mikrofon,a pozatym rozmowa jest ciagle przerywna ,i czas ormzowy trwa 1minute czasami dwie a czasami pare sekund od czego to jest zalezne ze nie moge z nimi normlanie rozmawiac,prosilbym o wyczerpujaca odpowiedz

magda115a _@_ op kropka  pl / 27.04.2007 16:37:01 / 83.238.182.---
Proszę mi pomóc iż ściągnęłam aktualizację i nie mogę być dostępna gdyż pisze mi że niejestem połączona z internetem a jest to nie prawda jak zrobić aby skype mi chodził jak wcześniej???

robert-d6 _at_ wp kropka  pl / 05.06.2007 7:50:07 / 87.207.52.---
witam mam problem zaintalowalem skypa i nie wiem gdzie jest moj numer aby podac znajomemu i nie wiem jak uruchomic kamerke pomozcie!!!!

slawek19765 -at- 02 _kropka_ pl / 03.08.2007 23:47:58 / 89.229.7.---
kto pomoże? Mam dobry dość komputer i kamerke ,gdy prowadze rozmowe video rozmówca mój widzi mnie dobrze,choc ma gorszy sprzęt , a ja widze go niezbyt dobrze.od czego to zalezy? slawek19765@02.pl

ku3 at interia (kropka) pl / 31.08.2007 10:47:25 / 87.206.64.---
pobierz na skype kamerke

dariusz (kropka) krzysztoszek [at] neostrada (kropka) pl / 15.09.2007 11:36:44 / 83.21.5.---
ale tu zjebane ryje ???

zabula_24 -at- wp [kropka] pl / 04.10.2007 21:58:23 / 87.206.166.---
Witam mam jedno pytanko jak mozna ustawic dwoch uzytkownikow na jednym skypie ?

dzieki za pomoc

zoskacz at wp kropka  pl / 20.10.2007 19:08:41 / 83.14.231.---
nie mogę zainstalować skrypa do linuxa? to są bzdety informacyjne

najber _at_ vp kropka  pl / 13.11.2007 10:38:48 / 83.14.95.---
jak wyczyścić historię cztu w skypie

krychal (at) onet kropka  eu / 05.12.2007 17:14:11 / 83.23.226.---
zadzwoncie do mnie!

asiab_27 (at) o2 (kropka) pl / 06.12.2007 10:34:03 / 83.17.81.---
jak prowadzic miedzy czasie rozmowy z kilkoma osobami z właczoną kamerka internetowa? jak uruchomić w skypie kamerke internetowa?

zwmp_tw [at] op _kropka_ pl / 11.12.2007 22:14:28 / 82.24.39.---
jak uruchomic kamerke w skype??

dzaga184 _@_ interia kropka  pl / 27.12.2007 23:19:54 / 212.87.241.---
Witam!Mam wielka prosbe czy ktos napisze mi jak rozwiazac taki problem?
Jak dzwonie do kogs na skype to mnie nie slysza ale ja ich slysze mimo tego ze sprawdzalam czy mam dobrzee podlaczone sluchawki i to nic nie daje pomozcie prosze czekam na odp

karol17 -at- onet kropka  eu / 29.12.2007 19:23:45 / 79.185.112.---
stokrotne dzięki!

lidka_szczesna at o2 kropka  pl / 04.01.2008 14:05:43 / 83.6.148.---
ratujcie! Nie wiem gdzie szukac mojego numeru skype bo chce podac znajomym

szary-17 -at- o2 [kropka] pl / 06.01.2008 19:20:33 / 87.206.251.---
Lidka,nie ma w Skype numerkow,natomiast masz swoj nick i jego podaj znajomym,to takie proste,przeciez nie gg gdzie masz jakis tam numerek ;D

prosolowicz _at_ gmail (kropka) com / 12.01.2008 9:49:48 / 194.24.244.---
jak mogę wysłać zdjęcia z picasa przez skaypa

halleo -@- wp _kropka_ pl / 14.01.2008 9:53:30 / 81.15.226.---
niemogę zainstalować starszej wersji stale wchodzi najnowsza wersja a ta niedziała za słabe łącze niemogę odinstalować wersji 3,6 pomocy !!!

bog29 -at- interia (kropka) pl / 15.01.2008 9:42:05 / 87.205.248.---
pomużcie ustawić mikrofon jest holerny pogłos i echo jak to zrobic

renatagolowicz -at- interia (kropka) pl / 12.02.2008 15:27:20 / 83.8.125.---
ratujcie ! jestem nowym użytkownikiem skeypa przy łączeniu się z użytkownikiem w lewym dolnym rogu przy zielonej słuchawce jest kłódka w wyniku czego osba odbierająca mnie nie słyszy i nie widz ,ale ja ją słyszę bardzo dobrze,ale też ją nie widzę pomóżcie ! nie wiem gdzie tkwi błąd

heiole (at) arcor _kropka_ de / 13.02.2008 4:20:08 / 84.62.226.---
Hallo!Mam podobne problemy jak powyzej Asieko. Mam skype i wszystko jest OK tylko jak jak mam kontakt glosowy to ja slysze wszystkich tylko mnie nie slysza.Mam nowy laptop i nowe sluchawki z mikrofonem .Ciekawe bo na PC mam ten sam problem.Za udzielenie mi pomocy serdecznie dziekuje.

margeritka3 at amorki _kropka_ pl / 08.03.2008 14:44:35 / 213.158.196.---
Doceń ŹYCIE bo drugirgo już nie będziesz miał(a)

dawid19951212 [at] wp (kropka) pl / 24.03.2008 13:32:51 / 213.158.196.---
zainstalowałem skypa poprawnie ale niemoge wejść w niego czemu

mefkamk _@_ wp kropka  pl / 03.04.2008 9:33:36 / 212.244.55.---
Witam, zainstalowalam skype'a ale niestety nie moge sie polaczyc, reinstalacja nie pomogla. Gdzie tkwi problem, prosze o pomoc.

puchalka (at) op [kropka] pl / 26.04.2008 21:18:06 / 83.30.161.---
Wcześniej działał mi skype (bez kamerki). Teraz, po zaktualizowaniu skypa i pobraniu najnowzej wersji(3.6) nie mogę wogole korzystać ze skypa. Nic nie działa. Nie łaczy się, nie ma głosu i kamerki, a także nie znajduje żadnych nowych adesów (wcześniej to działało). Nie wiem co zrobić. Skype zachowuje się tak jakby go nie było. Może ktoś mi pomoże:(

agaszczesna at onet _kropka_ eu / 29.05.2008 16:01:59 / 82.160.204.---
jak wyczyścić czaty ze skype?

aneta _kropka_ kopczynska (at) telenet _kropka_ be / 24.06.2008 17:21:55 / 84.193.129.---
aneta123

thew4 (at) op _kropka_ pl / 29.06.2008 17:35:43 / 194.0.103.---
Gdy rozmawiam z osobą to w słuchawkach słyszę pogłos, druga osoba słyszy mnie czysto. Gdy łączę się z Rozmową testową to też słysze pogłos. Co mogę zmienić dla poprawienia jakości?

kamil071 (at) wp _kropka_ pl / 08.07.2008 19:21:43 / 82.160.184.---
ja też nie wiem jak to działa

pastylka01 [at] wp (kropka) pl / 26.08.2008 0:40:20 / 86.133.98.---
Jak ustawic opis w dostepnosci? Nowy skype tego nie ma a widze ze ludzie wciaz maja opisy

kamilaczech _at_ interia (kropka) eu / 04.09.2008 15:11:05 / 83.8.171.---
Witam mam problem zalozylam sobie skypa w laptopie i jak uruchamiam rozmowe próbna to wyświetla mi sie ze mam sprawdzic ustawienia audio .Oco chodzi i jak to mam zrobic ... Prosze o pomoc.Pzdr

marchan8 _@_ wp _kropka_ pl / 05.09.2008 11:53:43 / 83.25.109.---
Mam jedno pytanie jak ustwic dwóch uzytkowników na jednym Skypie barzo wazne to dla mnie.Czekam na odp dzieki pozdrawiam.

zmat (at) wp kropka  pl / 09.09.2008 7:36:11 / 79.186.135.---
Namęczyłam się, ale nie umiem sobie poradzić z dodaniem drugiego użytkownika do skype.
Proszę, niech ktoś mi pomoże.

tokio259 (at) wp _kropka_ pl / 24.09.2008 12:57:45 / 83.6.116.---
Ludzie gdzie jest zakładka historia w skype?? Chcę odnaleźć przeprowadzone czaty ale nigdzie nie mogę tego znaleźć

paulina_12m -at- interia (kropka) pl / 03.10.2008 9:21:52 / 79.186.76.---
Witam!Mam wielka prosbe czy ktos napisze mi jak rozwiazac taki problem?
Jak dzwonie do kogs na skype to mnie nie slysza ale ja ich slysze mimo tego ze sprawdzalam czy mam dobrzee podlaczone sluchawki i to nic nie daje pomozcie prosze czekam na odp

bozenapradzynska -@- interia kropka  pl / 26.10.2008 13:01:18 / 82.46.10.---
kludka przy sluchawce?co to znaczy?czemu nie druga osoba mnie nie slyszy?jak to rozwiazac?pomocy

mzuch -@- vp (kropka) pl / 07.11.2008 20:12:05 / 85.89.162.---
Mam jedno pytanie jak ustwic dwóch uzytkowników na jednym Skypie barzo wazne to dla mnie.Czekam na odp dzieki pozdrawiam.

ninakici (at) o2 (kropka) pl / 09.11.2008 12:10:29 / 89.76.90.---
jak Ci się właczy skype automatycznie to klikasz plik-> wyloguj następnie odznaczasz opcje zaloguj automatycznie przy uruchomieniu. Następnie zakładasz nowy profil także odzanczając opcje zaloguj automatycznie i w tak sposób gdy skype bedzie sie uruchamiał będzie Cię prosił o wybranie uzytkownika i wpisanie odpowiedniego hasła odpowiadającemu użytkownikowi tak jak np w gg czy tam innych komunikatorach

dariakwiakowska007 _kropka_  -at- wp _kropka_ pl / 10.11.2008 18:47:15 / 79.184.212.---
jak dzwonie lub to ja ich słysze, a oni mnie nie słysza. i nie wiem co mam zrobic zeby mnie słyszeli

malinka0025 at wp (kropka) pl / 18.11.2008 18:05:27 / 88.147.14.---
wczoraj jeszcze gadalam na skypie a potem wlaczyla sie aktualizacja skype wiec ja zaktualizowalam teraz gdy próbuje sie zalogowac skype po 5 sekundach sie sam wylancza nie wiem czemu probowalam go kasowac i zainstalowac od nowa a to nic nie dalo przywrocilam system i tez nic prosze piszcie na moje gg 10215460

henrykafilus at poczta [kropka] fm / 27.12.2008 19:14:32 / 195.116.245.---
nie mogę połączyć się ,skyp zachowuje się jakby go nie było,nie umiem sobie poradzić,kilka dni temu aktualizowałam skypa i w rezultacie ani ja ani nikt z znajomych nie ma ze mną kontaktu proszę o pomoc

zx10 -at- interia _kropka_ pl / 28.12.2008 18:18:14 / 77.103.41.---
witam.jak dzwonie na skype wszystko jest ok,ale jak dzwonię na stacjonarne to rozmówca mnie nie słyszy,ja jego słyszę.dzieki za pomoc.

malgosia6868 _@_ wp _kropka_ pl / 06.01.2009 19:03:21 / 79.184.43.---
mam problem , dosyć dobrego kompa i dobrą kamerke ale gdy gadam przez nią osoba z którą gadam niewidzim mnie , ale ja ją tak . pomóżcie

amala13 _@_ wp kropka  pl / 07.01.2009 14:44:14 / 62.87.223.---
podłączyłam słuchawki ale ja nikogo nie slysze-pomocy

Avatar
Sasza / 23.01.2009 18:26:41 / 87.207.226.---
witam, mam problem,kupiłem kupon doladowujący skype w sklepe,i nie wiem jak go załadować,strona na której powinien zrobić doładowanie,nie istnieje,jak załadować konto z kuponu kto wie POMÓŻCIE

kaat (at) onet kropka  eu / 14.02.2009 10:45:55 / 84.31.203.---
czy można mieć dwóch użytkowników na jednym komputerze

goska [kropka] gosia [at] interia [kropka] eu / 14.02.2009 14:47:57 / 79.163.134.---
Ja też mama pytanie co do uzytkownikow czy mozna miec otwarte 2 "okna"??? Tak jak np gg gdzie korzystam ja i siostra i mamy otwarte 2 profile gg. jak otworzyc te 2 okna na skype???

ptysia25 _at_ wp _kropka_ pl / 25.04.2009 20:32:13 / 83.11.79.---
mam pytanie;podłączyłam słuchawki wszystkie ustawienia dźwięku są ok a ja mam problem jak chcę z kimś rozmawiać przez skypa to ta osoba mnie nie słyszy a ja ją tak co mam zrobić bo już nie mam żadnego pomysłu jak to uruchomić?.

kamila10 _at_ wp (kropka) pl / 13.08.2009 11:39:18 / 79.163.99.---
RATUNKU
ktos sie przyczepił do mnie skypa i nie wiem kompletnie co mam robic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jak ktoś wie co mam robić prosze o komentaż

kiniutrajdek -@- wp (kropka) pl / 28.08.2009 22:32:16 / 94.254.222.---
mam problem ze skype nie moge połączyć z innym użytkownikiem <ciągle włącza sie poczta a gdy do mnie ktoś dzwoni to nie słysze prosze o pomoc jak ten problem rozwiązać

m _kropka_ frontczak -@- interia _kropka_ pl / 09.09.2009 11:18:34 / 77.255.177.---
Mam telefon stacjonarny.Na który łącza się moje dzieci poprzez Skaype. W trakcie rozmowy zanika sygnał, słychać pogłos. Dzieci muszą wielokrotnie wznawiać połączenie. Proszę o wyjaśnienie, czy istnieje mozliwość poprawienia tej sytuacji tak by jednym połączeniem można było swobodnie porwadzić rozmowę.

stefczyka _@_ g (kropka) pl / 19.09.2009 11:13:54 / 77.115.125.---
ja bym chcial ustawic skype.bo.jestem.pierwszy.ras.na.tym.

jankowalssski -at- interia (kropka) pl / 07.12.2009 22:35:45 / 83.20.103.---
mam prośbę :) jak uruchomić 2 skype na raz ?

krystek12 at yahoo kropka  com / 14.12.2009 21:25:48 / 89.229.149.---
witam . powie mi ktoś jak wyszukać osoby dostępne na SKYPE ?? za odpowiedź góry dziękuję.

basia271135 -@- wp [kropka] pl / 05.01.2010 14:30:28 / 213.25.140.---
gdzie mogę znaleść osób które miały by ochotę popisać

zico04 _@_ interia (kropka) pl / 25.01.2010 19:16:56 / 89.77.104.---
witam co trzeba zrobić żeby osoba do której dzwonie słyszała sygnał połączenia,ustawiałem na wszystkie możliwe sposoby i nic,skype jest zainstalowany na xp za pomoc dziękuję

kubasadowski85 at wp kropka  pl / 02.02.2010 21:39:14 / 85.131.64.---
witam, mam pytanie, czy da sie noki 6500s, uzyc jako sluchawki do skypa,
mam kabel i oprogramowanie, dzieki wielki x4

rraaddzziikk -@- interia kropka  pl / 26.02.2010 22:40:02 / 89.238.27.---
mam problem, nie moge się połączyć z nikim, tak jakby mnie nie było...
a internet i GG działa poprawnie... już działał normalnie i znów się spieprzył, a format 7 razy w tygodniu już chyba wystarczy
GG: 12624993
błagam, moja mama wyjechała... a tam ma tylko skype'a

rraaddzziikk -at- interia (kropka) pl / 27.02.2010 0:01:47 / 89.238.27.---
powiem tak
VISTA to syf.. !
rozwiązałem już ten problem.

moni22ka _@_ op (kropka) pl / 25.03.2010 18:43:31 / 91.149.195.---
czy po odbiorze przez pomyłke jednej rozmowy i za chwile odebrac drugą ...czy pierwsza odebrana osoba słyszy moją rozmowe z druga osobą??????

lazienki699 -at- interia kropka  pl / 21.07.2010 18:02:55 / 95.74.220.---
no komend

xxxxxxxxxxxxx _@_ gmail _kropka_ com / 10.08.2010 3:59:53 / 83.9.253.---
jak wyszukac dostepnych uzytkownikow? bo kiedys, w starszej wersji byla taka opcja a tu ni chooja

pietka30 at tlen (kropka) pl / 15.10.2010 12:23:02 / 10.164.12.110, 80.187.110.---
vfvfgvbbg

dkey15 -@- interia kropka  pl / 25.10.2010 15:23:36 / 89.234.199.---
Mam problem. Mianowicie loguje się na Skype, wszystko działa i wogole ale nie widzę dostępnych znajomych, tzn. jak chce do nich coś napisać to wiadomość nie dochodzi, gdy jestem dostępny nikt nie jest dostępny a tak nie jest.

dkey15 _at_ interia (kropka) pl / 25.10.2010 15:25:37 / 89.234.199.---
Trosze o pomoc. Moj e-mail "dkey15@interia.pl"

belkot11 _@_ onet (kropka) eu / 03.11.2010 12:48:38 / 80.238.64.---
nie umie dodać znajomych. Od 2 lat walczę z tym programem i już mam pomału was dość!!!

kasiunia (kropka) galazka -@- neostrada (kropka) pl / 04.12.2010 13:44:13 / 83.5.223.---
skype działał i wczoraj sfiksował nie mogę się połączyć

musial_danuta _at_ o2 kropka  pl / 13.12.2010 11:02:00 / 78.8.133.---
Witam! Mam prośbę, nie jestem zbyt biegła na komputerze. Dlaczego nie wyświetla mi się moje zdjęcie profilowe, tylko samo imię i nazwisko w moim oknie Skype (wtedy gdy go otwieram, tam gdzie jest lista kontaktów)? Poprzednio było zdjęcie w oknie na górze. Ostatnio zaktualizowałam Skype i zdjęcie zniknęło. Czy coś źle zrobiłam? Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc:)

musial_danuta _at_ o2 kropka  pl / 13.12.2010 22:39:37 / 78.8.7.---
Chcę mieć dwóch użytkowników na Skype. To co wyżej napisała ninakici nie sprawdza się. Może ja coś robię nie tak. Proszę o pomoc. Pozdrawiam:)

kasiuna1201 (at) tlen _kropka_ pl / 27.01.2011 17:19:50 / 83.238.153.---
Gdy korzystam z laptopa mam aktywną kamerke i internet musze miec mikrofon?

martakieras1979 (at) op (kropka) pl / 18.02.2011 14:39:23 / 95.41.207.---
Witam.. mój problem polega na tym że moi rozmówcy mnie nie słyszą. Sprawdziłam swój mikrofon oni również i problem trwa na dal. poradzie co zrobić.

opozda [kropka] j -at- onet [kropka] eu / 21.02.2011 12:13:14 / 46.113.178.---
witam, mam problem ze skypem mianowicie przy słuchawce w dolnym pasku widnieje kłódka, w rozmowie przekłada się to na to, że nie słyszę swojego rozmówcy natomiast go widzę, w drugą stronę sytuacja wygląda odwrotnie, rozmówca mnie słyszy ale mnie nie widzi. Czy ktoś wie co w związku z tym można zrobić?

kowalczykmalgo -at- gmail (kropka) com / 27.02.2011 20:42:41 / 178.56.76.---
jestem załamana, ponieważ nie mogę połączyć się z jazzband, a jest to mój najważniejszy współrozmówca. Proszę uprzejmie o pomoc. Małgorzata

krzycho685 [at] interia kropka  pl / 04.03.2011 8:26:25 / 83.7.123.---
mam skajpa i chce szukaci osub onlaj na skypie jak to moge zrobić poprosze jak naj szybciej

soniaglombik _at_ onet _kropka_ eu / 13.07.2011 17:00:03 / 91.113.95.---
Witam,na komputerze mam starego skype, i teraz na laptop wgrałam sobie nową wersję,ale z moim starym kontem! i mam wszystkie kontakty,ale nie pokazują mi się ich zdjęcia !!!! proszę o radę !!!!

kaaasia -@- opoczta (kropka) pl / 23.07.2011 17:05:39 / 81.190.200.---
ejjj pomóżcie mi potrzebuje pomocy naa skype piszcie na taczmibejbe2

asix52 -at- wp (kropka) pl / 08.08.2011 7:20:45 / 84.10.101.---
fajne skype super super super super

asix52 at wp _kropka_ pl / 08.08.2011 7:29:56 / 84.10.101.---
co jak się włancza skype znaczy jak się włancza kamerke i tak dalej nie wiem co tak dalej

ghjtjadd -at- hrr [kropka] pl / 09.08.2011 3:50:57 / 83.23.127.---
"włanczać" to ty se mozesz mozg

kelvinhelpfunds02 -at- gmail [kropka] com / 14.08.2011 19:01:31 / 64.15.138.---
Zapraszamy do funduszy Kelvin Pomoc

Czy w każdym rodzaju problemy finansowe? Wasza pomoc jest teraz. Czy utrata snu w nocy, martwiąc się, jak uzyskać kredyt? Nie pozwól umrzeć marzenia, dla kredytu proste i niezawodne. następujące dane:

INFORMACJE Kredytobiorców

Twoje imię i nazwisko ....................
Adres ..........................
Cel ..........................
Kwota kredytu potrzebne ................
Czas trwania kredytu ...................
Twój kraj ....................
Zawód ......................
Numer telefonu ................
Miesięczny dochód ..................
Sex .. ...........................
Twój wiek ..........................


Kontakt E-mail: (kelvinhelpfunds02@gmail.com)


Pan Kelvin Smithson

gugu217 (at) interia _kropka_ pl / 17.08.2011 15:38:22 / 95.160.199.---
czesc

fezxy (kropka) lenders26 at gmail (kropka) com / 23.08.2011 16:11:42 / 77.220.15.---
Witam,

Czy jesteś zadłużony? Czy potrzebujesz pożyczki na spłatę
rachunków, jeśli tak e na dziś w: fezxy.lenders26@gmail.com z
informacją jest poniżej w porządku tak, że możemy przejść na pożyczka.
Oferujemy Państwu pożyczki legit.

Uwaga: w tym pożyczka pracujemy zaufania w porządku.

Pełne nazwy :........
Kraj :........
Kwota kredytu :........
Czas trwania pożyczki :........
Cel kredytu :........
sex :........
Numer telefonu :........

Czekamy na Wasze odpowiedzi.

Firma pożyczki Fezxy.

tenbogus (at) onet [kropka] eu / 03.09.2011 2:10:53 / 82.83.19.---
Czy ktos wie jak mozna powiekszyc informacje o przychodzacej wiadomosci (w postaci malej zoltej kropki na malej ikonce ! )?
W starszych wersjach skype otwieral sie dobrze widoczny task konwersacji czego mi dzis brakuje.

michal [kropka] mika _@_ gmail [kropka] com / 19.09.2011 13:39:40 / 194.54.19.---
Mam problem , mianowicie zalozylem konto skype iles lat temu ostatnio korzystam i naliscie sam pojawil sie kontakt ktory usnąlem klika lat temu z czerwona kropka , prosze o pomoc dlaczego nagle takie cos sie pojawilo , prosze

rambo20 (at) onet kropka  pl / 28.09.2011 11:34:26 / 192.168.1.1/89.167.23.---
nie mogę przeprowadzić rozmowy na skaype, przeciwnik mnie słyszy a ja jego nie

buczek126d _at_ o2 kropka  pl / 29.09.2011 17:14:19 / 192.168.1.1/79.162.244.---
Ratunku nie mogę zaprosić nikogo do moich znajomych nieda się

perelka18 [kropka] 1992 [at] o2 [kropka] pl / 16.12.2011 8:25:33 / 91.150.173.---
Nie mogę zaprosić znajomych!!!!! Co mam robić. POMÓŻCIE!!!!!!

doktro221 [at] wp (kropka) pl / 04.01.2012 16:54:43 / 95.160.160.---
sprawdz może w ustawieniach jak masz ustawione słuchawki

wandzia1205 -at- interia kropka  eu / 21.01.2012 18:13:22 / 194.146.255.---
ciekawosc

wandagrzymkowska -at- 02 (kropka) pl / 21.02.2012 17:00:19 / 83.243.190.---
lubie

porskype _at_ o2 _kropka_ pl / 25.02.2012 14:39:16 / 79.184.28.---
żal mi tego...

cziki_poso _@_ poczta (kropka) onet (kropka) pl / 01.03.2012 18:32:31 / 217.113.228.---
Witam mam mały problem... mam wszystko działające lecz gdy mnie wywala z skypa... wpisuje poprawne hasło itd to pokazuje że nie został rozpoznany... potem chce przywrócić hasło ale pasek Zapisz hasło ( w odzyskaniu hasła tokenem) nie chce mi się wgl nic ruszyć... jest jak gdyby wciśnięty.. i nie można nic więcej zrobić ;/
Dziękuje z góry za odpowiedź ;)

julia [kropka] jonczyk _@_ poczta [kropka] onet [kropka] pl / 02.03.2012 20:29:47 / 87.205.185.---
help me z iloma osobami można gadać jednocześnie bardzo proszę szybka odpowieć

domena_resztak -at- wp (kropka) pl / 18.03.2012 15:02:04 / 46.77.2.---
mam problem z kamerka . gdy rozmawiam z kims , to w malym okienku podczas rozmowy widze obrazek , a nie siebie , przez co osoby rozmawiajace ze mna nie widza mnie . jak to wylaczyc ?

fhdrdfg2 _at_ wp [kropka] pl / 21.04.2012 14:02:19 / 95.49.2.---
jak klikam dodaj kontakt to pojawia się biały ekran

davemorloaninvestment -at- gmail (kropka) com / 01.08.2012 15:13:08 / 41.220.69.---
Czy potrzebujesz pożyczki a jeśli tak wrócić z kwota, czas trwania, numer telefonu: lub napisz do nas za pośrednictwem: davemorloaninvestment@gmail.com

mloody14 at interia (kropka) pl / 13.08.2012 22:30:38 / 37.128.7.---
Witam. Mam problem polegający na dodatkowym tłumaczeniu moich wiadomości..
Otóż gdy wysyłam jakieś wiadomości pod spodem wyskakuje mi angielskie tłumaczenie zarówno u mnie jak i u znajomych.
U innych niema tego problemu..
Może można to jakoś wyłączyć?.
Proszę o pomoc..

Liberty_loans (at) live (kropka) com / 14.11.2012 13:49:20 / unknown, 65.255.37.---
Dzień dobry.

  Czy potrzebujesz pożyczki w oprocentowaniu 3%? Jeśli tak, skontaktuj się ze mną poprzez liberty_loans@live.com

  Dziękuję.

jwysoczanski -@- wp [kropka] pl / 18.11.2012 21:25:59 / 10.40.222.253, 109.7.69.---
jestem poraz pierwszy na skype NO I POWIEM WAM ZE JEST JAK ZWYKLE PRZEREKLAMOWANY /// NIC CIEKAWEGO I NIC CO MOZNA NAZWAC JAKO KOMUNIKATOR KTORY JEST DOPRACOWANY NA POTRZEBY UZYTKOWNIKA /// JEDNYM SLOWEM KOMPLETNE DNO // FORMA JAK I TRESC SKYPA SAMA W SOBIE JEST NIECZYTELNA I MOZE BYC TYLKO I WYLACZNIE UZYWANA PRZEZ DZIECI DO LAT 7 - DO ZABAWY /// MYSLE ZE ZNAJDZIE SIE KONKURENT KTORY STWORZY KOMUNIKATOR NA POZIOME /// A TEN SKYPE ZNIKNIE SZYBKO I BEZPOWROTNIE //// K O M P L E T N E D N O S K Y P E ///

j1938 _at_ interia (kropka) eu / 26.11.2012 15:35:23 / 79.191.234.---
Mam problem skype działa do chwili jak nie połączę się z echo sondą,wtedy wyłącza się komputer.Nie mogę więc nawiązać z nikim kontaktu .Proszę o pomoc osó,które mają dośwaidczenie z obs ługą komputera.Jestem osobą 74-letnią korzystam z komputera już od 2-ch lat i takiej niespodzianki mi nie wywinął do tej pory.Może coś ja narobiłam,bo próbuję wszystkiego na komputerze.Czekam ,licząc,że się może ktoś zlituje nade mną.

interloanfundinghome _@_ yahoo kropka  com / 22.12.2012 16:33:31 / 41.138.186.---
Komplement sezonu dla Ciebie:
Nazywam się Mary Mrs.Mary prezes Inter na firmy pożyczki
legit i renomowanych pożyczki pożyczkodawcy, Witamy
interloanfundinghome@yahoo.com prywatną firmę pożyczki
oferuje wszystkie rodzaje kredytów są oprocentowane na 3%. jeśli naprawdę
potrzebuje pożyczki, należy wypełnić formularz rejestracyjny znaleźć
Poniżej, zanim będzie można rozpocząć tę transakcję prawnie
jest, Twoje dane są u nas bezpieczne, więc nie masz się czego
Niepokój.
Uwaga: To, że są nasze transakcje z największym
Powaga i będziemy mieć pewność, że ich klienci
Pożyczki na nią przeniesione, jak to możliwe, jeśli postępuj
Proces dostaje firmę pożyczki. Prosimy o wypełnienie
wymagane informacje poniżej;

Formularz wniosku o pożyczkę
Pełna nazwa wnioskodawcy:
Kraj:
Stan:
Miasto:
Telefon:
Wiek:
Najlepiej zadzwonić:
Płeć:
Stan cywilny:
Zawód:
Miesięczny dochód:
Potrzebna ilość:
Czas trwania:
Cel kredytu:
Next of Kin:
Odpowiedz pilnie potrzebne dla pożyczki na rzecz postępu
Pani Mary John
Najlepsze życzenia.
CEO

lisekkontrusek -@- gmail _kropka_ com / 07.02.2013 0:16:11 / 77.254.68.---
czy jest możliwość zrobienia tak, że gdy rozmawiam na skype to gdy zaloguje sie na innym komputerze pomimo usuniecia hostorii ona tam nie bedzie??

johnlisaloancompany2003 [at] gmail kropka  com / 19.02.2013 14:06:38 / 81.199.224.214, 81.199.224.---
Halo
Czy jesteś w potrzebie jakiegokolwiek wsparcia finansowego? lub potrzebujesz pożyczki wszelkiego rodzaju? jeśli tak, to tutaj jest twoja pomoc dajemy pożyczki na niskim i niedrogie ibntereste stawki. skontaktuj się z nami w johnlisaloancompany2003@gmail.com

johnparkerhomes44 -at- gmail [kropka] com / 11.03.2013 18:45:59 / 41.203.67.---
Oferta pożyczki stosuje się teraz
Jestem osobą prywatną pożyczkę, mogę udzielić kredytów dla firm i osób prywatnych
Orani.Takip dla niskooprocentowanych i odsetek 2% Uygun Kontakt
Przetwarzanie i transfer punktów do 48 godzin pracy; Hemmen KONTAKT TERAZ
Z: johnparkerhomes44@gmail.com
* Informacje o kredytobiorcy

Kredytobiorcy Pełne nazwy: ..........
Adres: ...................
Status ........................
Zawód: ........
Płeć: ..............
Wiek ..............
Stanowisko badania: ............
Numer telefonu: .......
Niezrealizowany MIESIĄC: .............
Kraj: ...............
Celem pożyczki: ...........
Kwota potrzebna: .................
Czas trwania kredytu ......................

* Więcej informacji na krótki okres czasu do mnie ze szczegółami wyżej
geri Alin
Informacje.
Chciałbym usłyszeć od ciebie.

chilijka7 [at] wp _kropka_ pl / 28.03.2013 15:52:42 / 193.109.244.---
mam pytanie: mam zainstalowanego skypa na iphonie, chcialam sprawdzić historię czatu z kontaktem i jest coś dziwnego, brakuje mi wszystkich odpowiedzi kontaktu, są tylko moje. W pozostałych kontaktach mam całe dialogi. Nie wiem co się moglo stać, czy ktoś mi może wyjaśnić?

royalsilverloanservices (at) gmail (kropka) com / 22.05.2013 21:27:02 / 41.203.67.---
Witaj,

Czy w jakiejkolwiek trudnej sytuacji finansowej? Czy potrzebujesz pożyczki
wyczyścić swoje długi? Czy jesteś człowiekiem biznesu czy kobieta, którzy zamierzają poszerzyć
jego lub jej firma? oferujemy wszelkiego rodzaju pożyczki dla osób fizycznych, firm i
współpracy organów, którzy są w potrzebie pożyczki na niskim oprocentowaniu
3% skontaktować się z nami w celu prawdziwego pożyczki za pośrednictwem poczty elektronicznej:
royalsilverloanservices@gmail.com

WNIOSEK KREDYTOWY

Nazwa skarżąca:
Kraj:
Zawód:
Płeć:
Cel kredytu:
Wiek:
Numer telefonu:
Kwota potrzebna:
Czas trwania kredytu:
Miesięczny dochód:

Pan Royal Silver

mrsteresaloaninvestment [at] gmail _kropka_ com / 19.06.2013 11:10:12 / 41.203.67.---
Przykro mi, że wysłał Ci tego maila, który przyszedł jako niechciane wiadomości e-mail w folderze śmieci, chcę tylko poinformować, że Mrs.Teresa Fila oferuje obecnie 3% pożyczka do każdego. jeśli jesteś zainteresowany kontakt e-mail: mrsteresaloaninvestment@gmail.com

Wypełnij i powrót ...
Imię i nazwisko:
Kraj:
Kom.:
Kwota potrzebna jako pożyczki:
Czas trwania kredytu:
Wiek:
Płeć:
kontakt email: mrsteresaloaninvestment@gmail.com

osasmarkloanfirm (at) gmail _kropka_ com / 09.07.2013 13:32:34 / 41.203.67.---
Witaj,

Aby właściwie przedstawić, jestem Mr.Osas Mark prywatny wierzyciel i rozdawać pożyczek do wysokości 2% rocznie. Ta zdolność finansową do drzwi, na przykład dzisiaj, a otrzymasz kredyt szybko. Istnieje wiele opcji, które obecnie nie szuka pomocy finansowej i w każdym miejscu i nawet teraz, nadal nie mogę dostać. Jednak ta finansowa okazja do drzwi, i jako taki nie może przegapić tej okazji. Usługa ta zapewnia zarówno osoby fizyczne, prawne, biznesu mężczyzn i kobiet. Kwota pożyczki waha dostępne w każdej ilości chcesz uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt przez e-mail: osasmarkloanfirm@gmail.com
Formularz wniosku o kredyt, aby wypełnić i odesłać.

Pełna nazwa ....................................

Prywatne numery ............................

Państwo ...........................................

Adres ......................................

Państwo ..............................

Wiek .............................................

Czy stosowane przed? ........................

Stan cywilny .................................

Kwota kredytu, która musi kredyt .....................................

Okres pożyczki .................................

Zawód ....................................

Miesięczny dochód .............................


Z poważaniem,

Mr.Osas Mark

johnharry542 [at] gmail kropka  com / 16.07.2013 21:26:39 / 41.203.67.---
Witaj,
Czy potrzebujesz pożyczki na spłatę rachunków? A dla Twojej firmy, jeśli tak
Napisz do nas: johnharry542@gmail.com następnie wypełnić te informacje, aby zarejestrować
Nazwa w naszej bazie danych.

(1) Imię i nazwisko:
(2) Kwota potrzebna jako pożyczki:
(3) Numer telefonu:
(4) Czas trwania:
(5) Kraj

Dzięki
Pan John harry

jerrysmithinvestment at gmail (kropka) com / 18.07.2013 12:14:55 / 196.46.245.---
oferujemy gwarantowanych pożyczek, które pomogą Ci rozwiązać wszystkie swoje problemy pożyczki, jesteśmy zatwierdzony przez rząd i gotowi zaoferować pożyczki dla członków społeczeństwa, bez dalszej straty czasu, skontaktuj się z nami poprzez e-mail, jak johnlutherloanfirm@gmail.com
tak, że możemy przejść na transfer.
pozdrowienia
mr Lutra.

larry (kropka) jeffloanlender -@- hotmail (kropka) com / 30.07.2013 0:56:40 / 41.203.67.---
Szanowny ceniony Kliencie

Zapraszamy do LARRY JEFF firmy pożyczki. Jesteśmy w trakcie udzielania kredytów w dowolnej części świata na 3% stopy procentowej. Zainteresowanych Kontakt Pan Larry Jeffa z mieszkiem adres e-mail E-mail: larry.jeffloanlender@hotmail.com

Dajemy pożyczki na 3% stopy procentowej. Do każdej części świata. W okresie od 1 do 25 lat.

Również Tylko dajemy pożyczki do wnioskodawców od 18 lat i powyżej. Musisz podać następujące informacje o sobie i swojej propozycji tak, że ja wiem, jak pomóc.

WNIOSEK KREDYTOWY

* Imię i nazwisko: ......................... . ..
* Wiek: ......................... ............
* Płeć .......................... ..............
* Adres: ..................... ...........
* Państwo: ....................... ...........
* Kraj: ..................... ...........
* Nazwa firmy (jeśli dotyczy): ...................
* Kwota potrzebna kredytu: ......................
Cel * kredytu: .........................
* Czas trwania kredytu: .................... ...........
* Data urodzenia: ..............
* Płeć: ...................... ...........
* Stan cywilny: ....................... ..
* Next Of Kin: .......................... ..
* Miesięczny dochód: ....................... ..
* Telefon: ....................... . . .......
* Fax: ......................... . . .......
* kod pocztowy: ...................
* Mobile / komórkowej: ............. . . ........
* Internet w domu .........................
* E-mail: ..................... ...........

W uznaniu tych szczegółów, wyślemy Państwu nasze warunki wraz z harmonogramem spłat i Jeśli zgadzasz się na warunki, stoisz, aby uzyskać kredyt w ciągu 24 godzin. To zależy od wagi i pilności w uzyskaniu kredytu.

Z poważaniem,
Pan Larry Jeff

ZenithBank015 [at] gmail (kropka) com / 14.08.2013 23:52:26 / 196.46.246.---
Kjære herr / fru
Trenger du et lån @ 2% kommer til ZenithBank015@gmail.com.we gi deg det beste av livet fordi din suksess er alt vi trenger i life.Fill søknadsskjemaet nedenfor:
Fullt navn:
land:
Hjem Adresse:
Beløpet som trengs som lån:
Varighet:
Månedlig inntekt:
Telefon:
kjønn:

Testet & Klarert
Zenith Bank

faithbank -@- ymail _kropka_ com / 22.08.2013 18:28:28 / 197.210.248.---
Cześć.

Czy potrzebujesz pożyczki osobistych lub biznesowych bez stresu i szybkim homologacji? Jeśli tak, prosimy o kontakt nam jak teraz oferujemy pożyczki w prime stopy procentowej. Nasz kredyt jest zabezpieczony i bezpieczny, więcej informacji i aplikacji, proszę o odpowiedź na ten adres e-mail. (faithbank@ymail.com) nazwa i ilość potrzebnych,

Z poważaniem,

mauricefinance -@- hotmail (kropka) com / 09.09.2013 18:20:05 / 81.199.224.---
Czy potrzebujesz pilnie pożyczki, jeżeli tak wrócić do nas w mauricefinance@hotmail.com aby uzyskać finansową wolność

adam [at] poczta [kropka] fm / 28.09.2013 13:42:39 / 164.127.158.---
Czy w ramach jednego konta skype mozna zadzwonić z video lub bez na swój drugi komputer?

am kropka  credito at blumail kropka  org / 21.10.2013 5:52:27 / 95.141.28.---
Czy potrzebujesz pilnie pożyczki, aby zapłacić za swój rachunek? . tutaj jest szansa, że
oferta kredytu na tych, którzy są gotowi do zastosowania i przedstawia OUR
warunek, więc jeśli jesteś zainteresowany kredytem dla naszej firmy wtedy
mają kontakt z nami teraz ......

Email: am.credito@blumail.org

Dzięki

katarzyna kropka  bilecka kropka  1 _@_ facebook kropka  com / 04.11.2013 19:16:39 / 37.24.153.---
lubie skape

johnlutherloanfirm1 at outlook (kropka) com / 11.02.2014 23:06:16 / 41.203.69.---
jeśli potrzebujesz prawdziwego i uzasadniony pożyczki po prostu napisz do nas poprzez e-mail, jak johnlutherloanfirm1@outlook.com
pozdrowienia

andresloanfirm07 [at] live [kropka] com / 08.03.2014 16:20:03 / 41.203.69.---
Zakończyć swoje kłopoty finansowe dziś:

Jestem z USA mogę uśmiechać się z tym człowiekiem, którego Bóg obawiając otrzymał pożyczkę w wysokości $85.000 dolarów i dwóch moich kolegów otrzymały pożyczki również z tego człowieka bez żadnych trudności . Radzę nie wybierać niewłaściwą osobę , jeśli faktycznie ubiegać się o kredyt gotówkowy dla projektu i innych. Opublikować tę wiadomość Andres Ponieważ Williams czuję Błogosławiony z jego kredytu . To przez przyjaciela poznałem uczciwy i hojny Bóg obawiając człowieka , który pomógł mi to fundusz pożyczkowy do regulowania swoim życiu, potrzebuje pomocy finansowej , utkniesz , Brak dostępu do kredytu bankowego , lub nie masz korzyści z banku , trzeba sfinansować budowę , rozwój nieruchomości , tworząc własny biznes swój personel biznesowe , widziałeś i trzeba zarabiać pieniądze ,złe kredytowej lub potrzebują pieniędzy, aby zapłacić rachunki lub długi. Więc radzę ci prosimy o kontakt i tam spotkamy się na usługi , możesz poprosić o niego . Jego adres kontaktowy : andresloanfirm07@live.com
Skontaktuj się z nim , aby uzyskać więcej informacji , być jasne i uczciwe .

Jego e-mail: andresloanfirm07@live.com

barryroland82 at gmail kropka  com / 01.06.2014 23:47:54 / 41.220.69.---
Witam, może być w stanie pomóc z kwoty kredytu, którego zażądano, ale musisz obiecać, że nie będzie działać po otrzymaniu kredytu, bo wcześniej nie było oszustwo przez nieznanego klienta, więc jeśli wiesz, że jesteś prawdomówny get Wróć do mnie tak, że będzie można kontynuować na przeniesienie kredytu.

tutaj jest formularz trzeba wypełnić wniosek kredytowy.
Nazwa:
stan:
Wiek:
płeć:
Kraj:
czas trwania:
Kwota kredytu:
Celem kredytu
skontaktuj się z nami z tego maila, barryroland82@gmail.com

pozdrowienia
Pan Roland

elijahloanfirm at outlook [kropka] com / 21.06.2014 8:06:09 / 41.220.69.---
cześć

Ubiegać się o szybki i wygodny kredyt na spłatę rachunków i rozpocząć nowe finansowaniu projektów na niskie oprocentowanie w wysokości 3%. Należy skontaktować się z nami poprzez: elijahloanfirm@outlook.com z kwoty kredytu potrzebnego w naszej ofercie kredytu wynosi minimum 1.000,00 dowolnego wyboru amount.I kredytowych jestem certyfikat, zarejestrowane i legalne lender.You może skontaktować się ze mną dzisiaj, jeśli jesteś zainteresowany w uzyskaniu tego kredyt o kontakt na więcej informacji na temat procesu pożyczki, jak w procesie warunkach pożyczki i jak pożyczki zostaną przeniesione do Ciebie. Potrzebuję twojej szybkiej reakcji, jeśli jesteś zainteresowany.

Formularz Wniosku o pożyczkę

(1) imiona i nazwiska:
(2) Kwota potrzebna jako pożyczki:
(3) Numer telefonu:
(4) Czas trwania:
(5) Kraj:
(6) Stan / prowincja:
(7) Miesięczny dochód:
(8) Stan cywilny:
(9) Wiek / Płeć:
(10) Pożyczka Cel:

UWAGA: Wszystkie odpowiedzi należy kierować na adres: elijahloanfirm@outlook.com dla szybkiego przetwarzania.
Dziękuję,

Pan Eliasz Roland
C.E.O / elijahloanfirm

mauricefinance _at_ hotmail _kropka_ com / 13.07.2014 23:24:22 / 41.220.69.---
Witaj,
Jestem Pan Maurice certyfikat, renomowanych, legalne i akredytowany pieniędzy kredytodawcy. Pożyczę pieniądze do ludzi potrzebujących pomocy finansowej. Czy masz złych kredytów lub potrzebują pieniędzy, aby zapłacić rachunki? Chcę używać tego medium poinformować, że czynią rzetelną pomoc beneficjenta, jak będzie nam miło zaoferować pożyczkę. Świadczonej usługi. Kontakt email: mauricefinance@hotmail.com

keturahjacob -@- live [kropka] com / 16.07.2014 12:57:38 / 41.203.69.---
Czy finansowo rozbić? Czy uważasz, że istnieje rozwiązanie do zmartwień finansowych? Czy jesteś gotowy na budowę kolejnego sensownego życia w tym nowym sezonie? Czy masz wiarę, że twoja modlitwa została odpowiedział? Wierzyć rozwiązanie Twoich zmartwień doszła przez was do odwiedzenia naszego Centrum pomocy finansowej, jak obiecujemy zaoferować każdy rodzaj kredytu, który chcesz od nas, a my ofertę kredytową z przystępnych cenach na poziomie 3% do 5% w zależności od kwoty kredytu trzeba od firmy. Aby mieć więcej szczegółów na ten temat można się wymagać, aby skontaktować się z nami poprzez e-mail: keturahjacob@live.com

james_financialloanfirm [at] hotmail (kropka) com / 19.07.2014 8:42:01 / 41.220.69.---
Informujemy, ze Pan Jame Hook Kredyt Fundacja jest obecnie rozdawanie kredytów dla osób prywatnych, firm i organów wspólpracy w przystepnej stopy procentowej.

Mozemy sobie pozwolic, aby dac ci kredyt i ten kredyt pomoze.

Czy jestes zmartwiony lub finansowo okreslic? Czy zostaly odrzucone przez banki lub rezygnowac z tych chuliganów online lub chce rozliczyc swoje dlugi, raz na zawsze, pojawia sie swietna okazja, mozna zbudowac wlasny sen staje sie wlasny rachunek wlasciciel firmy z osobistym i stac sie przedsiebiorca.

Aby uzyskac wiecej informacji, prosimy odwiedzic nasza strone Sir Jame KREDYTÓW Hook Fundacji lub za posrednictwem poczty elektronicznej jame_financialloanfirm2@live.com kontakt w powyzszej informacji. Gwarantujemy przejrzyste i skuteczne uslugi.

Moge pomóc z kredytu.

Kredytobiorców informacyjne informacje ponizej.
Imie ........
Imie ..........
Zawód ..........
Seks ........
Kraj .........
Stan .........
Miesieczny dochód .........
Kwota potrzebna ..........
Czas trwania ..........
Numer telefonu ..........

dzieki
Pan Hook MD Jame

morganmark500 _@_ gmail kropka  com / 20.07.2014 13:41:27 / 41.220.69.---
Cześć,

Czy jesteś w każdej trudnej sytuacji finansowej? Trzeba
Kredyt wyczyścić swoje długi? Czy jesteś człowiekiem biznesu czy kobieta
zamierza rozszerzyć swoją działalność? oferują pożyczki
wszystkie osoby, firmy i instytucje, które współpracują
Oni potrzebują pożyczki na niskim oprocentowaniu w wysokości 3%
skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail realnego kredytu
mail:
morganmark500@gmail.com

Formularz Wniosku o pożyczkę

Nazwa wnioskodawcy:
Kraj:
Zawód:
Płeć:
Celem pożyczki:
Wiek:
Numer telefonu:
Kwota potrzebna:
Długość kredytu:
Miesięczny dochód:

Pan MorganMark

george_douglas127 -at- outlook kropka  com / 16.08.2014 22:02:56 / 197.229.155.---
Witaj,
Czy potrzebujesz pożyczki lub chcesz refinansować domu, rozszerzyć swoją działalność i płacić rachunki? Oferujemy pożyczki konsolidacji zadłużenia, kredytów biznesowych, refinansowanie, kredyty samochodowe, kredyty konsumpcyjne ATF 2% stopy procentowej. Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o kontakt przez e-mail: george_douglas127@outlook.com

brent (kropka) timmons [at] Ymail (kropka) com / 27.08.2014 22:10:29 / 67.213.218.---
Chcesz pomocy finansowej kredyt?Następujące informacje, Jeśli wysyłasz maila do brent.timmons@Ymail.com z...
Imię i nazwisko:
Kraj:
Numer telefonu:
Stan:
Kwota pożyczki:
Czas trwania:
Napisz do nas na brent.timmons@Ymail.com

brightjamesloanfirm _at_ outlook _kropka_ com / 28.08.2014 9:55:00 / 41.203.69.---
Szukasz kredytu, aby płacić rachunki i założyć swój własny biznes? Jeśli tak, to wrócić teraz poprzez e-mail: brightjamesloanfirm@outlook.com
UWAGA: Upewnij się, że odpowiedzi są przekazywane tylko do tego Email: brightjamesloanfirm@outlook.com

patrickrusinvestment9 _at_ yahoo _kropka_ com / 29.08.2014 17:16:22 / 209.197.26.---
Czy potrzebujesz pilnie pożyczki? Jeśli tak, napisz do nas
poprzez (patrickrusinvestment9@yahoo.com)
z poniższej informacji.

Imię i nazwisko:
kraj:
Kwota potrzebna:
czas trwania:
telefon:

dzięki
Pan Patrick Rus
patrickrusinvestment9@yahoo.com)

mrsfaithelena (kropka) loanlender [at] gmail (kropka) com / 06.09.2014 18:37:19 / 197.214.99.---
Jestem pani Faith Elena akredytowany pieniędzy kredytodawcy, i oferują pożyczki do każdej osoby na niskie oprocentowanie 3%, Czy potrzebujesz pożyczki lub finansowanie z jakiejkolwiek przyczyny, takie jak: pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe, wszelkiego rodzaju pożyczki nie dostać skontaktuj się z nami poprzez: mrsfaithelena.loanlender@gmail.com a także wypełnić formularz wniosku kredytowego poniżej, tak aby być ale wysłać do ciebie warunki kredytu i warunki uzyskiwanie kredytu z naszej firmy jest 100% gwarancją.

Kredytobiorców kredytów INFORMACJE.
Twoje Pełne nazwy: .........
Pożyczki wyniosła: ........
Czas trwania kredytu: ........
Pożyczka Cel: ...........
Zawód: ............
Kraj: ..........
Płeć: ............
Komórka ...........
Miesięczny dochód: ........

moorewhitejames _at_ gmail (kropka) com / 10.09.2014 13:28:21 / 41.220.69.---
Jak cię w potrzebie pożyczki? Jeśli tak kontakt moorewhitejames@gmail.com o więcej informacji

patrickrusinvestment (at) outlook _kropka_ com / 17.09.2014 1:18:58 / 93.186.31.237, 82.145.222.---
Czy potrzebujesz pilnie pożyczki dziś
zapłacić rachunek, jeśli tak napisz
do nas za pośrednictwem
(patrickrusinvestment@outlook.com)
z ciosem informacji ..

Imię ::::
Kraj :::
Kwota neede ::::
Wiek :::::
Rok :::::
Płeć :::::
Telefon ::::::

Konieczne jest podjęcie pilnych e-
mail
Dzięki
Pan Patrick Rus

mrstanllymike [at] gmail (kropka) com / 21.09.2014 5:44:50 / 41.220.69.---
Dzień dobry,

Ma to na celu informowanie opinii publicznej, że jesteśmy obecnie rozdawanie pożyczki na niskim oprocentowaniu w wysokości 3%. Jeśli są Państwo zainteresowani ubieganiem się o kredyt, wypełnij poniższy wniosek. Aby uzyskać więcej szczegółów Email: mrstanllymike@gmail.com

NIEZBĘDNE INFORMACJE POŻYCZKOBIORCA

Nazwa:
kraj:
Płeć:
Wiek:
telefon:
Kwota potrzebna:
ilość osób:
Długość kredytu:

szczegóły:

Spółka Menedżer .stanley mikrofon
Przeprowadzka firmy: +2348146886800
Firma E-mail: mrstanllymike@gmail.com
Z poważaniem,
Pan Stanley mike

mrstanllymike -@- hotmail _kropka_ com / 21.09.2014 5:48:40 / 41.220.69.---
Dzień dobry,

Ma to na celu informowanie opinii publicznej, że jesteśmy obecnie rozdawanie pożyczki na niskim oprocentowaniu w wysokości 3%. Jeśli są Państwo zainteresowani ubieganiem się o kredyt, wypełnij poniższy wniosek. Aby uzyskać więcej szczegółów Email: mrstanllymike@hotmail.com

NIEZBĘDNE INFORMACJE POŻYCZKOBIORCA

Nazwa:
kraj:
Płeć:
Wiek:
telefon:
Kwota potrzebna:
ilość osób:
Długość kredytu:

Szczegóły:

Spółka Menedżer .stanley mikrofon
Przeprowadzka firmy: +2348146886800
Firma E-mail: mrstanllymike@hotmail.com
Z poważaniem,
Pan Stanley mike

stevenjonesinvestment08 at gmail [kropka] com / 22.09.2014 5:06:48 / 93.186.31.80, 82.145.223.---
Czy potrzebujesz pilnie
pożyczki zapłacić wszystkie
rachunki, jeśli tak napisz do nas
poprzez
stevenjonesinvestment08 @
gmail z informacji cios tak
będzie można przystąpić do
kredytu w porządku
INFORMACJE kredytobiorcy
1) Imię i nazwisko: ...
2) Kraj: .......
3) Adres: ......
4) Państwo: ..........
5) Płeć: ...................
6) Stan cywilny: .......
7) Zawód: ......... ..
8) Numer telefonu: ......
9) Stanowisko Obecnie w
miejscu pracy: ......
10) Miesięczny dochód: .........
11) Kwota kredytu
Wymagane: ....
12) Czas trwania kredytu: ...
13) Cel kredytu: ...
14) Religia: ..
15) Czy stosowane
przed ............
Steven Jones

acolefinaid _@_ gmail [kropka] com / 26.09.2014 9:12:35 / 212.129.58.---
To jest pomoc finansowa FOM Angela Cole Pomoc finansowa
Witam, Panie / Pani

Szczególnie między gwarancji finansowych, istniejemy w tej dziedzinie przez 35 lat. Zaufanie, jakość i doświadczenie, aby zadowolić klientów w czasie krótszym niż tydzień to różnicy dla innych ludzi na całym świecie. Uważam, że bezpieczeństwo finansowe osób potrzebujących i kwoty kredytu. Moje wymagania są proste i jasne.

Są to obszary, w których mogę pomóc:
Oświadczenie hipoteczny, kredyty inwestycyjne, konsolidacja zadłużenia, linia kredytowa, spłata kredytu, kredyt konsumencki, zakazuje Banku i banków lub lepiej dla projektu i mają złą historię kredytową lub potrzebują pieniędzy, aby inwestować w księgach spółki.

I oferują pożyczki w wysokości 1000 € do 20 mln €, z dobrze udokumentowane. Moje oprocentowanie kredytów o 2-3% i 4%:

€ 1000 do € 9000 (4%)
10 000 000 € do 90 € (3% akcji)
Miliony 100 000 mln € do 20 € (2% stawka)

Jeśli jesteś w trakcie rozwoju lub trudności finansowe, możesz skontaktować się mnie wysłać e-mail tak szybko jak to możliwe.

Kontakt: acolefinaid@gmail.com
acolefinaid@hotmail.com
acolefinaid@yahoomail.com

Czeka na każdego wniosku

immaculatefinance [at] hotmail (kropka) com / 10.10.2014 0:08:07 / 41.220.68.---
Musisz awaryjne pożyczki wszelkiego rodzaju? Jeśli tak, skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać kredyt w wysokości 2% napisz immaculatefinance@hotmail.com i uzyskać natychmiastowy kredyt.
E_mail: immaculatefinance@hotmail.com

mrpercy2211 _at_ gmail kropka  com / 11.10.2014 22:23:15 / 41.203.67.---
My name is Percy ... I have a legitimate loan company that I started a few years ago ..
In this company, we give out loans at 3% for our customers who are willing to pay more in the next few years ..
You are interested in applying for any loan, listed below, kindly send an email to mrpercy2211@gmail.com apply quickly!
We offer the following type of loans;
* Credit ..
* Personal Loans ..
* Business loans ..
* Investment Loans ..
* Development Loans ..
* Purchase Loans ..
* Construction loans ..
* Loans for buying a car ..
* Debt Consolidation Loans ..
* International Loans ..
* Student Loans and much more without any delay ....
Apply and receive the loan within 48 hours .. Don t miss !!
We are waiting for your mail ......

Josedennison007 _at_ gmail (kropka) com / 20.10.2014 4:28:15 / 41.220.69.---
Witaj,

  Szukasz kredytu biznesu, pożyczki osobiste, kredyt, auto
  pożyczka, kredyt studencki, kredyt konsolidacyjny zadłużenia, niezabezpieczonej pożyczki, venture capital
  Kapitał itp ... lub byłeś odmówił kredytu przez bank lub dowolna finansowa
  Instytucja, dla jednego lub więcej reasons.You są w odpowiednim miejscu na
  Twoje rozwiązania pożyczki!
  Jestem prywatny pożyczkodawca, mogę udzielić kredytów dla firm i osób prywatnych na
  niskie i przystępne procentowych
  wskaźnik 2%.
  Zainteresowany? Kontakt z nami na obserwacji przetwarzania pożyczki i
  przenieść w ciągu 48 godzin; o kontakt poprzez e-mail @ josedennison007@gmail.com

  DANE APLIKACJI

  Nazwa
  Data urodzenia:
  Płeć:
  Stan cywilny:
  adres:
  Miasto:
  Stan / prowincja:
  Zip / kod pocztowy:
  Kraj:
  Telefon:
  E-mail:
  Cel państwa kredytu:
  Kwota kredytu:
  Kredyt Czas trwania:
  Miesięczny dochód netto.

  Wracaj do mnie jak najszybciej z powyższych szczegółów, aby uzyskać więcej informacji.
  Mam nadzieję usłyszeć od ciebie.
  pozdrowienia
  Kontakt z nami


Pan Jose

leoscottprivatefinancecompany _at_ gmail kropka  com / 24.10.2014 1:37:13 / 41.206.11.---
witam.

potrzebujesz kredytu? ty potrzebuję pomocy finansowej na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub spłacić dług, jeśli tak kontakt z tym e-mailem: leoscottprivatefinancecompany@gmail.com

wilson [kropka] financialfirm03 -@- gmail [kropka] com / 27.10.2014 8:55:46 / 41.203.64.---
Ist in der Notwendigkeit private oder geschäftliche Kredite für
verschiedene Zwecke, wenn ja?; wilson.financialfirm03@gmail.com
Vor- und Nachname:
Alter:
Benötigte Menge:
Dauer:
Land
Zielsetzung:
Zellzahl:

monalisaeasylending [at] gmail _kropka_ com / 28.10.2014 18:27:49 / 206.190.136.---
Czy potrzebujesz pilnie pożyczki, aby spłacić rachunki i rozliczenia długów, jeśli tak-mail: monalisaeasylending@gmail.com

mrsemilyloanfirm _@_ gmail kropka  com / 03.11.2014 0:19:01 / 41.206.12.---
Szanowny Panie / Szanowna Pani,
mrsemilyloanfirm@gmail.com

Emily Chcę wiedzieć, że mamy na wezwanie Pana
Pomocy potrzebującym IW problem finansowy, rozdawane KREDYT
Każda osoba, firmy i spółki, która potrzebują pieniędzy do prowadzenia działalności.

Kwota kredytu został podpisany i zatwierdzony przez SPÓŁKĘ
KOMITET sumy € 100.000,00 że masz przywilej KREDYTU
50.000,00 funtów do £ 1,000.00.YOU SĄ DO zwrotu pożyczki, które przyznaje
TY w ciągu 4 lat ZAMÓWIENIA.

Jeśli są Państwo zainteresowani prosimy o kontakt o Emily
PONIŻEJ.

NAZWA MRS EMILY
E-mail: mrsemilyloanfirm@gmail.com
STAY błogosławionym.

texacoloanfirm01 [at] gmail kropka  com / 17.11.2014 12:53:40 / 198.7.58.---
Czy potrzebujesz pożyczki boże? lub pożyczki płacić rachunki lub swoje czynsze domu lub pożyczki na samochód? szukaj dalej, jak texacoloanfirm są chętny i gotowy do pomocy w każdej kwoty kredytu u poszukiwania, w bardzo przystępnej zainteresowania stawka @ 2% od razu z nimi skontaktować poprzez texacoloanfirm01@gmail.com

texacoloanfirm01 (at) gmail [kropka] com / 17.11.2014 12:54:59 / 198.7.58.---
Witam wszystkich na tej stronie, jestem z Hiszpanii i polecam ziongroups01@gmail.com wysiłku, byłem w potrzebie pożyczki na zakup samochodu i płacenia czynszu mojego domu i potrzebuję pożyczki w wysokości € 35000 i komunikować się z nimi, a dziś mam kredyt na moim koncie bankowym, więc chcę, abyście wszyscy się z nimi skontaktować i pozostawić kontakt nie pożyczkodawcy inne pożyczki, Jeden Świat firma grupy jest uzasadniony pożyczki, tak, skontaktuj się z nimi teraz ziongroups01@gmail.com

dickson_nero at blumail kropka  org / 17.11.2014 22:53:34 / 67.221.255.---
Czy w potrzebie prywatnych lub handlowych kredytów na różne
  Cel? Jeśli
  Tak; Kontakt dickson_nero@blumail.org Mr.Dickson Nero poprzez
  Nazwa:
  Wiek:
  Kwota potrzebna:
  czas trwania:
  Kraj:
  cele:
  Cela nr:
  UWAGA: Wszystkie odpowiedzi należy przesłać do TEJ FIRMIE
  PRYWATNY ADRES dickson_nero@blumail.org

kreditsolutionhome -at- outlook kropka  com / 21.11.2014 17:33:11 / 41.206.11.---
Witaj,
Czy potrzebujesz pilnie pożyczki, aby usunąć swoje długi lub potrzebujesz kredytu obrotowego w celu poprawy Twojej firmy?
Pan został odrzucony przez
banki i inne instytucje finansowe?
Czy potrzebny jest kredyt konsolidacyjny lub kredyt hipoteczny?
szukaj nie więcej, jak tu jesteśmy, aby wszystkie problemy finansowe to już przeszłość. Mamy fundusze pożyczkowe się do osób
potrzebujących pomocy finansowej, które mają złe kredytowej lub potrzebują pieniędzy
aby zapłacić rachunki, do inwestowania w interesach na poziomie 2%. Chcę używać tego medium poinformować, że świadczymy niezawodne i beneficjenta pomocy i będzie skłonny zaoferować pożyczkę. Więc skontaktuj się z nami za pośrednictwem e-maili: kreditsolutionhome@outlook.com

dawsonrositaloans _@_ live [kropka] com / 23.11.2014 8:27:27 / 67.221.255.---
Jestem pani Rosita jesteśmy uzasadnionych i Renomowane pożyczki pożyczkodawcy. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z funduszy pożyczkowych nam pomocy finansowej z do osób potrzebujących pomocy finansowej, które mają złe kredytowej lub potrzebują pieniędzy, aby zapłacić rachunki, do inwestowania na business.We chcesz używać tego medium poinformować, że świadczymy beneficjent pomocy wiarygodnych i jak miło zaoferować Państwu loan.Contact nami za pośrednictwem adresu poczty elektronicznej: dawsonrositaloans@live.com

Usługi świadczone obejmują; Refinansowanie, Home Improvement, Kredytu Inwestycyjnego, kredyty samochodowe, Konsolidacji zadłużenia, linii kredytowej, drugi kredyt hipoteczny, kredyty biznesowe, pożyczki osobiste, kredyt samochodowy, kredyt auto.

Napisz powrotem, jeśli zainteresowany.

Imię i nazwisko .........
STRONA ADRES ......
SEX ..........
WIEK ..........
STAN CYWILNY ........
KRAJ ..........
MOBILE NUMER .........
BIURO NUMER .........
STAN ..........
MIESIĘCZNY DOCHÓD .........
ZAWÓD .....
DATA URODZENIA .....
Kwota potrzebna AS KREDYTU .........
CZAS TRWANIA KREDYT ......
CEL POŻYCZKI .........

Wracaj do nas z tych informacji jest tak, że możemy przejść dalej
w porządku.

Czekam usłyszeć od ciebie w porządku.
Pani Rosita.

jamesloanfirm002 -at- yahoo (kropka) com / 23.11.2014 11:35:49 / 41.220.68.---
O tym, jak mówiłem mój kredyt oni.

Nazywam się Ben Stany Zjednoczone, Jimmy Wallace, dzień Uzupełnieniu jest teraz 5 miesięcy jest prawdziwym karty do patrzenia i kupiłem cały pęk zaufania oszustw, które uczyniły mnie i do końca dnia, zabrali mi pieniądze nie dając nic w zamian, wszystkie nadzieje Jestem zdezorientowany i zły, to bardzo trudne stracił pracę nakarmić moją rodzinę, chciałem mieć nic wspólnego z pożyczek wciąż internetowych, więc nie poszłam pożyczyć pieniądze od znajomego, ja jestem tam wszystkie powiedział, a ona po prostu James kredytowej, co to jest, możesz mi pomóc wie, że uczciwy dług mnie powiedział, że może pomóc, to jak wdrożyć skierowane do mnie, ja do mnie, nigdy nie wierzył, ale próbowałem i moja największa niespodzianka dostałem kredyt z 87.000 dolarów w ciągu 2 godzin, ręce, nie mogłem uwierzyć, znowu szczęśliwy i bogaty, a ja jestem Bogiem dziękuję wam nie wierzę, obecny wysoki wskaźnik oszustw na kredyt jest nadal na całym świecie w taki sposób uczciwy, sprawiedliwy długu, ponieważ nie polecam to wszystkim! Użyłem go e-maila bezpośrednio tutaj: jamesloanfirm002@hotmail.co.uk lub jamesloanfirm002@yahoo.com

monalisaeasylending _at_ gmail kropka  com / 10.12.2014 15:20:48 / 185.35.164.---
Czy potrzebujesz pilnie pieniędzy, aby opłacać rachunki i rozliczenia długów jeśli tak e-mail: monalisaeasylending@gmail.com

florinfinancialfunds -at- hotmail _kropka_ com / 15.12.2014 8:01:17 / 41.220.69.---
Potrzebujesz pilnie pożyczki dla celów? jak montaż hotel inwestorów, banków inwestorzy, most, budowa, długi, prywatnych lub komercyjnych pożyczki? Florin finansowy funduszy oferuje najlepsze na rynkach kapitałowych klasy rozwiązania inwestorów nieruchomości komercyjnych ogólnopolskiej firmy tylko do 2%. Jeśli tak można dotrzeć do nas poprzez e-mail na florinfinancialfunds@hotmail.com

nastya kropka  borozniak (at) mail kropka  ru / 18.12.2014 20:18:03 / 93.73.166.---
Zapraszam na korepetycje angielskiego prez skype na preply.com/pl/angielski-przez-skype
Sam sobie decydujesz z którym z lektrów będziesz miał lekcje, ceny też są różne!

gilbertloancompany _at_ gmail kropka  com / 21.12.2014 22:58:09 / 127.0.0.---
CZY POTRZEBUJESZ POMOCY FINANSOWEJ LUB POTRZEBUJESZ Pilna Pożyczka lub osobistych pożyczki.? Tu zastosowania DO DNIA Czy Twoja firma, firma lub przemysł potrzebują pomocy finansowej? Czy potrzebują środków finansowych na rozpoczęcie działalności gospodarczej? Czy potrzebują środków finansowych, aby rozwinąć swój biznes? Czy potrzebujesz pożyczki osobiste? kontakt pod adresem e-mail: gilbertloancompany@gmail.com

lucypaulloaninvestmentcompany2 _@_ gmail _kropka_ com / 09.01.2015 1:05:26 / 41.220.69.---
Witaj,
Szukasz kredytu biznesu, pożyczki osobiste,
hipoteczny, samochodowy
Pożyczki, kredyty studenckie, kredyty, pożyczki konsolidacji zadłużenia
niepewne, ryzyko
Kapital itd. Albo potrzebujesz pożyczki z banku lub instytucji
finansowy
jeden lub więcej reasons.You są we właściwym miejscu rozwiązań pożyczyć! ja
Jestem
prywatny pożyczkodawca, mogę udzielić kredytów dla firm i osób prywatnych na niskim
przystępne oprocentowanie 3%. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami
monitorować kredyt
przetwarzanie i przekazywanie w ciągu 48 godzin, aby skontaktować się z nami przez
E-mail: lucypaulloaninvestmentcompany2@gmail.com
Pełna nazwa:
Data urodzenia:
płeć:
stan:
adres:
Miasto:
Stan / województwo:
Kod pocztowy:
kraj:
telefon:
E-mail:
Celem państwa kredytu:
Kwota kredytu:
Kredyt Czas trwania:
Miesięczny dochód netto.
Możesz napisz poprzez: lucypaulloaninvestmentcompany2@gmail.com

Pani Lucy

mrsstellareneloanfirm [at] hotmail _kropka_ com / 21.01.2015 13:53:00 / 23.27.249.---
Jestem panią brabra hak po imieniu. Mieszkam w Warszawie Chcę używać tego medium poinformować wszystkie osoby ubiegające się o kredyt, aby być bardzo ostrożnym, ponieważ nie są oszustwa wszędzie Kilka miesięcy temu była napięta finansowo, a dzięki mojej desperacji został oszukany przez kilku kredytodawców online. Miałem prawie stracił nadzieję, aż mój przyjaciel, o którym mowa mnie do bardzo wiarygodnego pożyczkodawcy nazwie pani Stella Rene, którzy pożyczają mi pożyczki zabezpieczone w ciągu 20 minut od 850,000,00zl bez stresu Jeśli jesteś w potrzebie jakiegokolwiek kredytu po prostu skontaktować się z nim teraz poprzez: {mrsstellareneloanfirm@hotmail.com} Używam tego medium poinformować wszystkie osoby ubiegające się o kredyt z powodu piekła I przeszedł przez w rękach tych nieuczciwych kredytodawców. I nie chcę nawet mojego wroga, aby przejść przez piekło, że tak przeszedł przez w rękach tych oszukańczych online kredytodawców, i będzie również, żebyś pomógł mi przekazać te informacje do innych, którzy są w potrzebie pożyczki Po również otrzymać pożyczkę od pani Stella Rene i modlić się, aby Bóg dał jej długą żywotność.

Niech Bóg błogosławi ją na zawsze.

brabra

markbrandonloancompanyplc -@- gmail _kropka_ com / 09.02.2015 12:58:41 / 41.203.67.---
Czy potrzebujesz pilnie pożyczki na finansowanie firmy lub w dowolnym celu?

Posiadamy certyfikaty i licencje uzasadnione i międzynarodowej pożyczki pożyczkodawcy śr

Oferujemy kredyty dla firm biznesowych, firm i osób prywatnych w przystępnej cenie

Oprocentowanie 2% e-mail w tym szczególnym Adres e-mail
markbrandonloancompanyplc@gmail.com) ze szczegółami kredytobiorcy.
                 Formularz wniosku o kredyt Potrzebne:

Imię i nazwisko:
Wiek:
Płeć:
Kraj:
Państwo:
Zawód;
Numer telefonu:
Kwota kredytu potrzebne:
Kredyt Czas trwania:
Miesięczny dochód:
Czy wniosek o kredyt przed ?:

Pan markbrandonloancompanyplc@gmail.com

kaloan12222 -@- gmail [kropka] com / 11.02.2015 9:11:18 / 41.220.68.---
Czy potrzebujesz pilnie pożyczki? Oferujemy pożyczki% 2, jeśli jesteś w potrzebie wypełnić formularz i skontaktuj się z nami w kaloan12222@gmail.com więcej informacji

Imię i nazwisko:
Kwota potrzebna:
czas trwania:
Kraj:
Numer telefonu:
Płeć:
Miesięczny dochód:
Adres zamieszkania:

Pani Tina James

davidfirm [at] blumail (kropka) org / 14.02.2015 1:35:29 / 74.91.2.---
Musisz pilnej pożyczki 100% pożyczek zabezpieczonych
zagranicznych w trakcie całego okresu tutaj. Mamy również wydane
kredyt w euro, funtach i dolarach kursów wszystkich
pożyczki wynosi 3%, jeśli są Państwo zainteresowani wrócić do nas.
(davidfirm@blumail.org) z następującymi informacjami:

Nazwa:
kraj:
Kwota potrzebna:
czas trwania:
Numer telefonu:

David Mark

rickwalterlendingfirm _@_ gmail _kropka_ com / 16.02.2015 12:55:58 / 199.115.117.---
rickwalterlendingfirm@gmail.coPotrzebujesz pomocy kredytu 3.23% odsetek w niskiej stopy? a następnie odwiedzić nas za pośrednictwem poczty elektronicznej na rickwalterlendingfirm@gmail.com wnosimy najlepsze z życia, jeśli chodzi o wsparcie finansowe, ponieważ Twój sukces jest naszą dumą.m

johnlutherloanfirm1 -at- outlook _kropka_ com / 27.02.2015 4:23:40 / 41.220.68.---
witam, czy potrzebujesz pożyczki na spłatę rachunków lub rozwiązania jakiegokolwiek problemu finansowego, prosimy o kontakt poprzez e-mail teraz: johnlutherloanfirm1@outlook.com
i oferują wszelkiego rodzaju pożyczki.
dzięki

pedroloaninstitute [at] gmail kropka  com / 08.03.2015 21:39:08 / 41.220.69.---
Czy potrzebujesz kredytu?
Szukasz finansów?
Szukasz kredytu, aby rozwinac swoja firme?
Mysle, ze jestes we wlasciwym miejscu.
Oferujemy kredyty na niskim oprocentowaniu.
Zainteresowane osoby powinny prosimy o kontakt na
Do natychmiastowej odpowiedzi na wniosek, uprzejmie
odpowiadanie na wiadomosci e-mail ponizej tylko
pedroloaninstitute@gmail.com

Wniosek o kredyt w formie informacji
Imie:
Drugie imie:
Data urodzenia (RRRR-MM-DD):
Plec:
Stan cywilny:
Laczna kwota potrzebna:
Czas trwania:
adres:
Miasto:
Stan / województwo:
Zip / Postal Code:
Kraj:
Telefon:
ID e-mail .....
Dowód osobisty ....
Telefon komórkowy /:
Miesieczny dochód:
Zawód:
Jakie strony dowiedzieli sie Panstwo o nas .....
(pedroloaninstitute@gmail.com)

24hourstloancompany1 -@- gmail [kropka] com / 18.03.2015 23:57:33 / 41.203.67.---
Haben Sie einen Kredit? Holen Sie sich ein Darlehen heute bei niedrigen Steuersatz anwenden jetzt Darlehen gegeben werden mit einer Rate von 2% Jetzt bewerben kann Ihr Unternehmen zu einer größeren Höhe zu erhöhen. Wir Darlehen anbieten zu geschäftlichen und privaten Personen, wenn Sie ein Darlehen an ein Unternehmen gründen oder Darlehen zu tilgen Rechnungen müssen über (24hourstloancompany1@gmail.com) kontaktieren Sie uns jetzt und erhalten Sie einen Kredit von unserer Firma ... Ich
machen die besten Loan Services.

jackwarmerloanlender _@_ gmail kropka  com / 19.03.2015 7:18:40 / 46.23.66.---
Guten Tag euch allen Ich bin Mr. Jack Warmer, eine legitime, seriöse Geldverleiher. Wir geben Darlehen an die Firma Business Männer und Frauen, die in Business-Transaktion sind, geben wir langfristiges Darlehen über drei bis 30 Jahre maximal bei niedrigen Zinssatz von 2%, in diesem können Sie auch den Betrag, den Sie als Darlehen müssen uns sagen. Darlehen in Pfund Euro angegeben und $ USD die maximale wir geben, ist 500.000.000 sowohl in Pfund Euro und US-Dollar und der minimalen £ 5.000 Euro und US-Dollar, so, wenn Sie wirklich daran interessiert sind, kontaktieren Sie uns unter (jackwarmerloanlender@gmail.com) mehr Informationen, wie Sie den Kredit zu bekommen.


Informacja  Zarejestruj się lub zaloguj aby nie pisać anonimowo i nie wpisywać kodu
Połącz z Facebookiem
Twój e-mail

Twój komentarz

Przepisz cyferki ;)
Kod